Για την συνεργασία μας στην ταινία Ουζερί Τσιτσάνης είπε για το ordino:
Για την ταινία μου Ουζερί Τσιτσάνης χρησιμοποίησα όλες τις εφαρμογές του ordino με εξαιρετικά αποτελέσματα. Το σύστημα αναζητήσεων στη μεγάλη βάση δεδομένων του ordino με βοήθησε ώστε να θυμηθώ γνωστούς ηθοποιούς και να γνωρίσω νέα πρόσωπα. Το σύστημα των αγγελιών είναι τόσο οργανωμένο και εύχρηστο που ήθελα να λαμβανω βιογραφικά αποκλειστικά από το ordino και όχι με άλλο τρόπο. Συνολικά χρησιμοποίησα 9 φορές το πολύ αποτελεσματικό και καινοτόμο σύστημα ακροάσεων με ραντεβού κερδίζοντας πολύτιμο χρόνο. Δημοσίευσα τις αγγελίες μου την Πέμπτη και τη Δευτέρα είχαν ήδη κλειστεί τα πρώτα ραντεβού μέσω της εφαρμογής
(2015)
|